سید هادی پوررضوی
طراح: سید هادی پوررضوی همه 7541 اثر طراح را اینجا ببینید
سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 5748963
  • دسته بندی : بروشور اربعین حسینی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : A4
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 31 مرداد 1402
  • حجم فایل : 27.1MB

برچسب ها:

اربعین
طرح بروشور پیاده روی اربعین psd شامل خوشنویسی در مسیر حسین جهت چاپ بروشور سه لت اربعین
افزودن به علاقه مندی ها

طرح بروشور راهنمای پیاده روی اربعین حسینی با خوشنویسی در مسیر حسین کد فایل 5748963

طرح بروشور راهنمای پیاده روی اربعین حسینی با خوشنویسی در مسیر حسین

طرح بروشور راهنمای پیاده روی اربعین حسینی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز بروشور اربعین که غالباً در قالب سه و چهار لت (چند لتی) طراحی می‌شود از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بروشور اربعین شامل نقشه راهنمای مسیرهای پیاده‌ روی اربعین از مرز ایران تا نجف و کربلا، جدول فاصله مرزهای ایران تا کربلا و نجف، دستورالعمل‌ها و توصیه‌های ایمنی و سلامت در پیاده روی می‌باشد. المان‌های استفاده شده در بروشور لایه باز اربعین حسینی قابلیت حذف، ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح بروشور راهنمای پیاده روی اربعین را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح بروشور راهنمای پیاده روی زائران اربعین و کاربرد آن

ابعاد فایل لایه باز بروشور پیاده روی اربعین در جدول ویژگی‌های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح بروشور پیاده روی اربعین، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، افزودن لت‌های جدید و همچنین چاپ در ابعاد و متریال‌های مختلف را دارا می‌باشد. همچنین بروشور خام اربعین قابلیت چاپ افست و دیجیتال بدون افت کیفیت را دارد. بروشور اربعین یکی از ابزارهای فرهنگی و مذهبی است که برای تبلیغات مذهبی، ارائه خدمات فرهنگی و راهنمای زائران اربعین در محل‌های عمومی و مذهبی مانند نمایشگاه‌ها، سازمان‌های دولتی، حسینیه‌ها, مسجدها، موکب‌ها، دفاتر زیارتی و ...استفاده می‌شود و درصورتی که تمایلی به چاپ بروشور ندارید می توانید فایل نهایی بروشور را از طریق شبکه های اجتماعی برای زائران، کاربران و مخاطبین خود ارسال نمایید.

توجه: "طرح دات آی آر" نقشه مسیرها و فاصله مرزهای ایران تا عراق را 2 بار غلطگیری کرده و می‌کوشد تا "بروشورهای راهنمای پیاده روی زائران اربعین" غلط املایی نداشته باشد. با این حال، بازبینی نهایی و اطمینان از درست بودن بروشورهای اربعین، به عهده کاربران محترم است و هیچگونه مسئولیتی متوجه"طرح دات آی آر" نمی‌باشد. کاربران گرامی چنانچه غلط‌های احتمالی نوشته‌ها را به ما گوشزد کنید، بسیار سپاسگزار خواهیم بود.