سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 5816740
  • دسته بندی : بنر اربعین حسینی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 29 مرداد 1402
  • حجم فایل : 64.7MB

برچسب ها:

اربعین
بنر اطلاعیه اربعین لایه باز جهت چاپ پوستر و بنر اطلاع رسانی اربعین
افزودن به علاقه مندی ها

بنر اطلاعیه اربعین لایه باز با تایپوگرافی در مسیر حسین کد فایل 5816740

بنر اطلاعیه اربعین لایه باز با تایپوگرافی در مسیر حسین

بنر اطلاعیه اربعین لایه باز با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز اطلاعیه اربعین از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح اطلاعیه خام اربعین شامل عکس تایپوگرافی در مسیر حسین و دارای زمان و مکان مراسم روضه و عزاداری می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر اطلاع رسانی اربعین قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح اطلاعیه اربعین حسینی را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز اطلاعیه اربعین و کاربرد آن

ابعاد طرح بنر اطلاعیه اربعین در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای بنر خام اربعین، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح بنر اطلاعیه مراسم اربعین را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح اعلامیه خام اربعین در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر به صورت پوستر اطلاع رسانی اربعین، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. بنر اطلاع رسانی اربعین لایه باز به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی جهت تسلیت اربعین حسینی نصب می گردد.