محمد بیابانی
تصویرسازی: محمد بیابانی همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
طرح لایه باز بنر ثبت نام مهد کودک, جهت چاپ بنر ثبت نام پیش دبستانی و مهدکودک
افزودن به علاقه مندی ها

طرح لایه باز بنر ثبت نام مهد کودک با تصویرسازی پسر کد فایل 5831672

طرح لایه باز بنر ثبت نام مهد کودک با تصویرسازی پسر

طرح لایه باز بنر ثبت نام مهد کودک با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح بنر ثبت نام مهد کودک از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح بنر مشاغل مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، سایز و نوع فونت مناسب طراحی تابلو مشاغل و ... رعایت گردیده است. طرح لایه باز بنر مهد کودک شامل تصویر سازی پسر می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح لایه باز پوستر ثبت نام مدرسه قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان طرح بنر ثبت نام مهدکودک را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح پوستر ثبت نام پیش دبستانی را به طرح پوستر شغل موردنظر خود تبدیل نمایید.

ابعاد قابلچاپ پوستر مهد کودک و کاربرد آن

ابعاد بنر ثبت نام پیش دبستانی در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح لایه باز مهد کودک، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند کاغذ، بنر، فلکس و مش را دارا می‌باشد. برای مثال بنر خام ثبت نام دبستان در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگ‌تر نیز درصورتی‌که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی‌آید. طرح بنر مشاغل علاوه بر استفاده به‌عنوان پوستر در سر درب مغازه‌ها و اماکن تجاری، به‌منظور زیباسازی دکور و فضای داخلی کسب‌وکارها و مغازه‌ها قابل‌استفاده و نصب می‌باشد.