آخرین بازدیدها:
بنر محفل انس با قرآن
سید هادی پوررضوی
طراح: سید هادی پوررضوی همه 7451 اثر طراح را اینجا ببینید
خادم گراف
خوشنویسی: خادم گراف همه فایل‌های این هنرمند
سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 5843216
  • دسته بندی : بنر عید سعید غدیر
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 150-30Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 132MB
بلیبورد غدیر و شهید رئیسی شامل عکس شهید سید ابراهیم رئیسی جهت چاپ بنر و بیلبورد
افزودن به علاقه مندی ها

بلیبورد غدیر و شهید رئیسی با متن مجاهدت های شهید رئیسی پرچم غدیر را در دل ها زنده نگه می دارد کد فایل 5843216

بلیبورد غدیر و شهید رئیسی با متن مجاهدت های شهید رئیسی پرچم غدیر را در دل ها زنده نگه می دارد

بلیبورد غدیر و شهید رئیسی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح بنر عید غدیر از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. بنر عید غدیر خم شامل متن مجاهدت های شهید رئیسی پرچم غدیر را در دل ها زنده نگه می دارد و عکس شهید رئیسی می باشد که المان های استفاده شده در بنر لایه باز عید غدیر قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح بنر عید سعید غدیر و چهلم شهید رئیسی را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بیلبورد عید غدیر خم و چهلم شهید رئیسی و کاربرد آن

طرح بنر خام عید غدیر اغلب در سایز 15 در 3 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 15 در 3 متر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 30 در 6 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، طرح لایه باز بیلبورد عید غدیر قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح های بیلبورد عید سعید غدیر خم که با عنوان بنر پل دهه امامت و ولایت یا بنر پل هوایی عید سعید غدیر خم و چهلم ریاست جمهوری نیز شناخته می شوند، با هدف نصب در بیلبورد شهری و بیلبورد پل های عابر پیاده به منظور مناسبت عید سعید غدیر خم مانند تبریک عید غدیر و بیلبوردهای تبلیغاتی عید غدیر و اطلاع رسانی جشن عید غدیر طراحی و چاپ می شوند.