تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
طرح استیکر کافه روی شیشه مغازه شامل عکس فنجان قهوه جهت چاپ استیکر کافیشاپ
افزودن به علاقه مندی ها

طرح استیکر کافه روی شیشه مغازه با قابلیت ویرایش المان ها کد فایل 6074985

طرح استیکر کافه روی شیشه مغازه با قابلیت ویرایش المان ها

طرح استیکر کافه روی شیشه مغازه با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح استیکر تبلیغاتی کافی شاپ از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده شده، همچنین نکات مهم در طرح لایه باز استیکر کافی شاپ مانند رنگ بندی، رعایت حاشیه، فاصله ها، سایز و نوع فونت مناسب طراحی استیکر و ... رعایت گردیده است. طرح برچسب روی شیشه کافی شاپ شامل عنوان کافی شاپ، عکس فنجان قهوه و دانه قهوه می باشد و المان های استفاده شده در طرح استیکر کافه قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح برچسب دیواری کافی شاپ را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن ها می توانید طرح استیکر کافی شاپ را به طرح استیکر شغل مورد نظر خود تبدیل نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز استیکر کافی شاپ و کاربرد آن

ابعاد طرح برچسب شیشه کافیشاپ در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح استیکر فروشگاهی کافی شاپ، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال های مختلف مانند کاغذ، بنر، فلکس، پلکسی، بک لایت، استیکر، مش و وینیل را دارا می باشد. با توجه به اینکه رزولوشن طرح استیکر شیشه کافی شاپ 150 dpi می باشد، استیکر کافه قابلیت چاپ لارج فرمت تا دو برابر ابعاد درج شده را بدون افت کیفیت دارد. طرح های استیکر فروشگاهی جهت تبلیغات، برند سازی و به منظور زیباسازی دکور، ورودی فروشگاه و فضای داخلی کسب و کارها و مغازه ها قابل استفاده و نصب می باشد.