تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 6284035
  • دسته بندی : بنر روز برنامه نویس
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 04 شهریور 1402
  • حجم فایل : 29.6MB
طرح بنر روز جهانی برنامه نویس شامل وکتور لپ تاپ جهت چاپ روز برنامه نویسی
افزودن به علاقه مندی ها

طرح بنر روز جهانی برنامه نویس با قابلیت ویرایش المان ها کد فایل 6284035

طرح بنر روز جهانی برنامه نویس با قابلیت ویرایش المان ها

طرح بنر روز جهانی برنامه نویس با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز بنر روز برنامه نویس از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پوستر روز برنامه نویس شامل متن برنامه نویسی هنر آفرینش است و عکس لپتاپ می باشد که المان های استفاده شده در پوستر لایه باز روز جهانی برنامه نویس قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح روز جهانی برنامه نویس را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر لایه باز روز جهانی برنامه نویس و کاربرد آن

ابعاد طرح بنر روز برنامه نویس در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز روز جهانی برنامه نویس را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح روز جهانی برنامه نویس لایه باز در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح پوستر خام روز جهانی برنامه نویس به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.