محمدرضا ارجمند
طراح: محمدرضا ارجمند همه 3446 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 6298370
  • دسته بندی : بنر اربعین حسینی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 300-100Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 05 شهریور 1402
  • حجم فایل : 75.4MB

برچسب ها:

اربعین
بنر پلاکارد اربعین حسینی شامل خوشنویسی چهار سلام جهت چاپ پلاکارد تسلیت اربعین
افزودن به علاقه مندی ها

بنر پلاکارد اربعین حسینی با خوشنویسی چهار سلام کد فایل 6298370

بنر پلاکارد اربعین حسینی با خوشنویسی چهار سلام

بنر پلاکارد اربعین حسینی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در بنر لایه باز اربعین از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. پلاکارد لایه باز اربعین شامل خوشنویسی چهار سلام، متن تسلیت اربعین و وکتور پر می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر اربعین قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح لایه باز پلاکارد اربعین را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ پلاکارد اربعین و کاربرد آن

بنر پلاکارد اربعین اغلب در سایز 1*3 و 1*2 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح اربعین، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه مانند 1*5 ، 1*4، بیلبورد شهری، بیلبورد پل عابر پیاده و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. برای مثال طرح پلاکارد اربعین در ابعاد 300 در 100 سانتیمتر رزولوشن 72 dpi ، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 2 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، پلاکارد تسلیت اربعین قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح پلاکارد لایه باز اربعین بیشتر در ورودی اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.