مهدی رمضانی چاهک
طراح: مهدی رمضانی چاهک همه 3057 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 6319705
  • دسته بندی : بنر و تابلو رستوران و کبابی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 300-120Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 01 شهریور 1402
  • حجم فایل : 47.1MB
طرح تابلو کبابی لایه باز شامل عکس غذا جهت چاپ تابلو و بنر رستوران
افزودن به علاقه مندی ها

طرح تابلو کبابی لایه باز کد فایل 6319705

طرح تابلو کبابی لایه باز

طرح تابلو کبابی لایه باز با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در بنر لایه باز رستوران از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده شده، همچنین نکات مهم در بنر لایه باز مشاغل مانند رنگ بندی، رعایت حاشیه، فاصله ها، سایز و نوع فونت مناسب طراحی تابلو مشاغل و ... رعایت گردیده است. طرح بنر کبابی شامل عکس غذا می باشد که المان های استفاده شده در طرح لایه باز بنر رستوران قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح بنر تبلیغاتی رستوران را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن ها می توانید طرح تابلو رستوران را به طرح تابلوی شغل مورد نظر خود تبدیل نمایید.

ابعاد قابل چاپ تابلو رستوران و کاربرد آن

ابعاد بنر رستوران در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح رستوران، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال های مختلف مانند کاغذ، بنر، فلکس و مش را دارا می باشد. برای مثال بنر خام رستوران در ابعاد 300 در 120 سانتیمتر رزولوشن 72 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 9 در 3 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح بنر مشاغل علاوه بر استفاده به عنوان تابلو در سر درب مغازه ها و اماکن تجاری، به منظور زیباسازی دکور و فضای داخلی کسب و کارها و مغازه ها قابل استفاده و نصب می باشد.