مهدی جهانبخش
خوشنویسی: مهدی جهانبخش همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 6419507
  • دسته بندی : بنر اربعین حسینی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 50-30Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 05 شهریور 1402
  • حجم فایل : 21.8MB

برچسب ها:

اربعین
طرح کتیبه پشت منبری اربعین شامل خوشنویسی حیاتنا الحسین جهت چاپ بنر اربعین حسینی
افزودن به علاقه مندی ها

طرح کتیبه پشت منبری اربعین با تایپوگرافی حیاتنا الحسین کد فایل 6419507

طرح کتیبه پشت منبری اربعین با تایپوگرافی حیاتنا الحسین

طرح کتیبه پشت منبری اربعین با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز کتیبه پشت منبر اربعین از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر پشت منبری اربعین شامل تایپوگرافی حیاتنا الحسین، خوشنویسی السلام علی الحسین بن علی و کادر اسلیمی می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر پشت مداح اربعین قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح دکور اربعین لایه باز را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر کتیبه پشت منبری و جایگاه اربعین و کاربرد آن

طرح بنر کتیبه پشت سن اربعین اغلب در سایز 3 در 5 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح بنر پشت منبر اربعین، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 3 در 5 ، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 10 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، بنر کتیبه پشت منبری چهلم شهادت امام حسین قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. بنر پشت سن و طرح جایگاه اربعین به عنوان یکی از انواع بنر اربعین، علاوه بر نصب در استندها و بیلبورد های شهری، بیشتر به منظور طراحی دکور سِن و جایگاه سخنرانی در همایش ها، سمینارها و مراسمات ملّی و همچنین در مراسمات مذهبی به منظور تزئین دکور و پشت منبری سخنران استفاده می شود. مخمل های مذهبی و چاپ مخمل این طرحها به منظور تزیین دکور مخمل در مراسمات مذهبی و هیئت ها کاربرد زیادی دارد.