تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 6420137
  • دسته بندی : بنر روز سینما
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 31 مرداد 1402
  • حجم فایل : 47.5MB

برچسب ها:

روز سینما
طرح لایه باز بنر روز سینما شامل عکس نوار فیلم جهت چاپ بنر و پوستر روز ملی سینما
افزودن به علاقه مندی ها

بنر خام روز سینما با خوشنویسی روز ملی سینما کد فایل 6420137

بنر خام روز سینما با خوشنویسی روز ملی سینما

بنر خام روز سینما با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح خام بنر روز سینما از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پوستر روز ملی سینما شامل خوشنویسی روز سینما و عکس نوار فیلم می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر روز سینما قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح گرامیداشت روز سینما را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر لایه باز روز سینما و کاربرد آن

ابعاد طرح بنر روز ملی سینما در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز بنر روز ملی سینما را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح لایه باز روز سینما در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح پوستر خام روز سینما به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.