سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند
سید جابر پوررضوی
عکس: سید جابر پوررضوی همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 6630386
  • دسته بندی : بنر عید سعید مبعث
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 24 اسفند 1398
  • حجم فایل : 54.7MB
پوستر عید مبعث و نوروز
افزودن به علاقه مندی ها

طرح mabas-salavat-6630386 کد فایل 6630386

طرح mabas-salavat-6630386

طرح mabas-salavat-6630386 با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز عید مبعث از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر عید مبعث و نوروز شامل تایپوگرافی محمد رسول الله و عکس هفت سین می باشد که المان های استفاده شده در طرح پوستر تبریک عید مبعث قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح بنر بعثت رسول اکرم را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز پوستر عید مبعث و کاربرد آن

ابعاد پوستر خام عید مبعث در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح عید مبعث ، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح پوستر عید مبعث را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال فایل لایه باز عید مبعث در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی‌آید. بنر خام مبعث پیامبر به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی جهت تبریک عید مبعث نصب می گردد.

--}}