محمدرضا ارجمند
طراح: محمدرضا ارجمند همه 3446 اثر طراح را اینجا ببینید
ابوالفضل حشمتی
تایپوگرافی: ابوالفضل حشمتی همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 6954827
  • دسته بندی : بنر خیر مقدم کربلا
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 200-300Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 30 مرداد 1402
  • حجم فایل : 112MB
طرح بنر کربلایی قابل ویرایش جهت چاپ بنر و پلاکارد خوش آمدگویی کربلا و خیر مقدم کربلا
افزودن به علاقه مندی ها

طرح بنر کربلایی قابل ویرایش با تایپوگرافی زیارت قبول کد فایل 6954827

طرح بنر کربلایی قابل ویرایش با تایپوگرافی زیارت قبول

طرح بنر کربلایی قابل ویرایش با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز بنر خوش آمدگویی زائرین کربلا از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. بنر خوش آمدگویی کربلا شامل تایپوگرافی زیارت قبول، عکس گنبد حرم امام حسین و حضرت عباس، عکس گل و طرح اسلیمی می باشد که المان های استفاده شده در بنر لایه باز خوش آمد گویی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح لایه باز بنر کربلا را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر خیر مقدم زائرین کربلا و کاربرد آن

طرح بنر خیرمقدم کربلا اغلب در سایز 3*2 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه مانند 6*4، بیلبورد شهری، بیلبورد پل عابر پیاده و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. برای مثال طرح لایه باز بنر خیر مقدم زائرین کربلا در ابعاد 200 در 300 سانتیمتر رزولوشن 72 dpi ، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 4 در 6 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، طرح بنر خوش آمد گویی به زائرین کربلا قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. بنر خوش آمدگویی بیشتر در ورودی اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.