سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 7049158
  • دسته بندی : بنر ولادت امام موسی کاظم (ع)
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 50.5MB
طرح پوستر ولادت امام کاظم لایه باز شامل تایپوگرافی امام موسی کاظم جهت چاپ پوستر و بنر امام کاظم
افزودن به علاقه مندی ها

طرح پوستر ولادت امام کاظم لایه باز با عکس گنبد حرم امام کاظم و امام جواد کد فایل 7049158

طرح پوستر ولادت امام کاظم لایه باز با عکس گنبد حرم امام کاظم و امام جواد

طرح پوستر ولادت امام کاظم لایه باز با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در دانلود طرح بنر میلاد امام موسی کاظم از تصاویر و المان‌های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر ولادت امام کاظم شامل تایپوگرافی امام موسی کاظم، عکس گنبد حرم امام کاظم و امام جواد و وکتور گل می باشد. المان‌های استفاده شده در طرح ولادت امام کاظم قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان پوستر خام ولادت امام موسی کاظم را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر لایه باز ولادت امام کاظم و کاربرد آن

ابعاد پوستر تبریک میلاد امام کاظم در جدول ویژگی‌های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز پوستر ولادت امام موسی کاظم را به سایز قالب شبکه‌های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح لایه باز بنر ولادت امام کاظم در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی‌آید. بنر خام میلاد امام کاظم به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می‌گردد.