احسان قهرمانی
طراح: احسان قهرمانی همه 1447 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 7210649
  • دسته بندی : تراکت دستگاه تصفیه آب
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : A4
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 02 شهریور 1402
  • حجم فایل : 16MB
طرح لایه باز تراکت دستگاه تصفیه آب شامل عکس وکتور لیوان آب جهت چاپ تراکت تبلیغاتی نصب دستگاه تصفیه آب
افزودن به علاقه مندی ها

طرح لایه باز تراکت دستگاه تصفیه آب کد فایل 7210649

طرح لایه باز تراکت دستگاه تصفیه آب

طرح لایه باز تراکت دستگاه تصفیه آب با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در نمونه طرح لایه باز تراکت تصفیه آب از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در دانلود تراکت دستگاه تصفیه آب مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی تراکت و ... رعایت گردیده است. طرح لایه باز تراکت فروشگاه دستگاه تصفیه آب شامل عکس دستگاه تصفیه می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح تراکت فروشگاه دستگاه تصفیه آب قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان تراکت دستگاه تصفیه آب را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح تراکت تصفیه آب را به طرح تراکت کسب و کار مد نظر خود شخصی سازی نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز تراکت دستگاه تصفیه آب و کاربرد آن

ابعاد طرح تراکت تبلیغاتی تصفیه آب در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح تصفیه آب، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند بنر، کاغذ، گلاسه و ... را دارا می‌باشد. برای مثال تراکت خام دستگاه تصفیه آب در ابعاد A4 رزولوشن 300 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت در ابعاد بزرگتر مانند 3 در 4 متر و بدون افت کیفیت را دارا می‌باشد. تراکت ها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی بسیار موثر محسوب می شوند و به دلیل هزینه کم و تأثیر بالا، در بسیاری از کسب و کارها به عنوان روشی برای تبلیغات و رویدادهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.