تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

  • کد فایل : 7382196
  • دسته بندی : بنر و تابلو شیرینی سرا
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 70-300Cm
  • رزولوشن : 100dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 4.36MB
رایگان
طرح رایگان پرچم ساحلی شیرینی سرا شامل عکس شیرینی جهت چاپ پرچم بادبانی شیرینی فروشی
افزودن به علاقه مندی ها

طرح رایگان پرچم ساحلی شیرینی سرا بصورت لایه باز کد فایل 7382196

طرح رایگان پرچم ساحلی شیرینی سرا بصورت لایه باز

طرح رایگان پرچم ساحلی شیرینی سرا با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح پرچم ساحلی شیرینی سرا رایگان از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پرچم ساحلی هلالی شیرینی فروشی شامل متن تبلیغ شیرینی سرا می باشد که المان های استفاده شده در طرح استند پرچمی ایستاده شیرینی فروشی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح لایه باز پرچم ساحلی شیرینی فروشی را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح پرچم ساحلی رایگان شیرینی فروشی و کاربرد آن

طرح پرچم ساحلی هلالی شیرینی فروشی اغلب در سایز 0.7 در 3 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح استند پرچمی قوس دار شیرینی فروشی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 0.7 در 3، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 1 در 4.5 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، فایل لایه باز استند پرچم ساحلی بادبانی قابل چاپ بوده و افت کیفیت به چشم نمی‌آید. پرچم‌های بادبانی یا بنر مشاغل ساحلی یک ابزار بسیار موثر در تبلیغات و بازاریابی هستند. از پرچم‌های بادبانی می‌توان در محل کسب و کار، رویدادها، نمایشگاه‌ها و.... برای جلب توجه و جذب بازدیدکنندگان و مشتریان محلی استفاده کرد.