مهدی رمضانی چاهک
طراح: مهدی رمضانی چاهک همه 3075 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 7538410
  • دسته بندی : بنر و تابلو آرایشگاه زنانه
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 31 مرداد 1402
  • حجم فایل : 28.6MB
طرح بنر آرایشگاه زنانه لایه باز شامل عکس مدل زن جهت چاپ تابلو و بنرسالن زیبایی زنانه
افزودن به علاقه مندی ها

طرح بنر آرایشگاه زنانه لایه باز کد فایل 7538410

طرح بنر آرایشگاه زنانه لایه باز

طرح بنر آرایشگاه زنانه لایه باز با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز بنر آرایشگاه بانوان از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده شده، همچنین نکات مهم در طرح بنر مشاغل مانند رنگ بندی، رعایت حاشیه، فاصله ها، سایز و نوع فونت مناسب طراحی بنر مشاغل و ... رعایت گردیده است. طرح بنر آرایشگاه زنانه شامل عکس مدل زن می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر آرایشگاه بانوان قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح بنر تبلیغاتی آرایشگاه زنانه را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن ها می توانید طرح پوستر سالن زیبایی زنانه را به طرح لایه باز بنر مشاغل مورد نظر خود تبدیل نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر آرایشگاه زنانه و کاربرد آن

ابعاد بنر سالن زیبایی بانوان در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح آرایشگاه زنانه، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال های مختلف مانند کاغذ، بنر، فلکس و مش را دارا می باشد. برای مثال بنر خام آرایشگاه زنانه در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح بنر مشاغل علاوه بر استفاده به عنوان پوستر دیواری مغازه ها و اماکن تجاری، به منظور زیباسازی دکور و فضای داخلی کسب و کارها و مغازه ها قابل استفاده و نصب می باشد.