تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
تراکت سیاه و سفید دکوراسیون داخلی منزل شامل وکتور سیاه وسفید مبلمان جهت چاپ تراکت سیاه و سفید
افزودن به علاقه مندی ها

تراکت سیاه و سفید دکوراسیون داخلی منزل کد فایل 7569803

تراکت سیاه و سفید دکوراسیون داخلی منزل

تراکت سیاه و سفید دکوراسیون داخلی منزل با فرمت psd، مد رنگی گری اسکیل(Grayscale) و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در نمونه تراکت سیاه و سفید دکوراسیون داخلی از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح تراکت ریسو دکوراسیون مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی تراکت ریسو و ... رعایت گردیده است. طرح لایه باز تراکت سیاه سفید طراحی و اجرای دکوراسیون شامل وکتور سیاه سفید ساختمان می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح تراکت سیاه سفید طراحی دکوراسیون قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان تراکت لایه باز سیاه و سفید معماری و دکوراسیون داخلی منزل را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح تراکت سیاه سفید دکوراسیون داخلی ساختمان را به طرح تراکت ریسو کسب و کار مد نظر خود شخصی سازی نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح تراکت سیاه سفید دکوراسیون داخلی و کاربرد آن

ابعاد تراکت تبلیغاتی سیاه و سفید دکوراسیون داخلی منزل در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح تراکت ریسو طراحی و اجرای دکوراسیون، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند انواع کاغذ، گلاسه، کاغذ الوان و ... را دارا می‌باشد. همچنین میتوان طرح سیاه سفید دکوراسیون داخلی را در زمینه های چاپ سیلک ، نایلون، ساک دستی، پاکت دستی و کیسه نیز استفاده کرد. تراکت های سیاه سفید یا ریسو یک ابزار تبلیغاتی بسیار موثر محسوب می شوند و به دلیل هزینه کم و تأثیر بالا، در بسیاری از کسب و کارها به عنوان روشی اقتصادی و موثر برای انتقال اطلاعات به مخاطبان برای تبلیغات و رویدادهای مختلف استفاده می‌شوند.