تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 7618295
  • دسته بندی : بنر اربعین حسینی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 100-200Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 29 مرداد 1402
  • حجم فایل : 49.6MB

برچسب ها:

اربعین
بنر لمپوست اربعین حسینی شامل خوشنویسی اربعین حسینی جهت چاپ بنر و لمپوست مراسم اربعین حسینی
افزودن به علاقه مندی ها

بنر لمپوست اربعین حسینی با قابلیت ویرایش المان ها کد فایل 7618295

بنر لمپوست اربعین حسینی با قابلیت ویرایش المان ها

بنر لمپوست اربعین حسینی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در بنر اربعین حسینی از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح لمپوست شهری اربعین شامل خوشنویسی اربعین حسینی می باشد که المان های استفاده شده در بنر تسلیت اربعین قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح بنر خام اربعین را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ استند و لمپوست اربعین و کاربرد آن

ابعاد بنر استند اربعین 0.9*2 متر با رزولوشن 72 dpi و ابعاد بنر لمپوست اربعین 1*2 متر با رزولوشن 72 dpi می باشد. سایز استند و لمپوست به هم نزدیک بوده و می توان طرح های استند و لمپوست اربعین حسینی را به جای هم استفاده نمود. با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای بنر اربعین، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. طرح لمپوست 2 در 1 متر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 4 در 2 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، طرح لمپوست و بنر شهری اربعین قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح های لمپوست اربعین با هدف اطلاع رسانی فرار رسیدن اربعین، شهادت امام حسین و تسلیت اربعین در خیابان ها و طرح های استند اربعین در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردند.