آخرین بازدیدها:
بنر محفل انس با قرآن
مهدی صدیق پور
طراح: مهدی صدیق پور همه 17 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 7691342
  • دسته بندی : بنر روز اهدای خون
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 7.82MB
نمونه بنر روز اهدای خون جهت چاپ بنر و پوستر روز اهدا خون
افزودن به علاقه مندی ها

نمونه بنر روز اهدای خون با عکس کیسه خون کد فایل 7691342

نمونه بنر روز اهدای خون با عکس کیسه خون

نمونه بنر روز اهدای خون با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز روز اهدای خون از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر روز ملی اهدای خون شامل شامل خوشنویسی نهم مرداد روز ملی اهدای خون گرامی بادو وکتور کیسه خون می باشد که المان های استفاده شده در بنر روز اهدای خون قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح روز اهدای خون را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر روز اهدای خون و کاربرد آن

ابعاد طرح بنر روز اهدای خون در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای دانلود بنر روز اهدای خون، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، فایل لایه باز روز اهدای خون را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال بنر لایه باز روز اهدای خون در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح پوستر روز اهدای خون و روز ملی اهدای خون به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.