سید هادی پوررضوی
طراح: سید هادی پوررضوی همه 7568 اثر طراح را اینجا ببینید
سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
بنر بیلبورد شهادت امام حسن مجتبی شامل خوشنویسی السلام علیک یا حسن مجتبی جهت چاپ بنر شهادت امام حسن
افزودن به علاقه مندی ها

بنر بیلبورد شهادت امام حسن مجتبی با خوشنویسی السلام علیک یا حسن مجتبی کد فایل 7804621

بنر بیلبورد شهادت امام حسن مجتبی با خوشنویسی السلام علیک یا حسن مجتبی

بنر بیلبورد شهادت امام حسن مجتبی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در بیلبورد لایه باز شهادت امام حسن از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بیلبورد شهادت امام حسن مجتبی شامل خوشنویسی السلام علیک یا حسن مجتبی، متن پیام تسلیت امام حسن و تسلیت دهه آخر صفر می باشد که المان های استفاده شده در بنر لایه باز شهادت امام حسن قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح بنر شهادت امام حسن مجتبی را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز بیلبورد شهادت امام حسن مجتبی و کاربرد آن

بیلبورد خام شهادت امام حسن اغلب در سایز 15 در 3 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح لایه باز شهادت امام حسن مجتبی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 15 در 3 متر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 30 در 6 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، طرح بنر پل عابر پیاده شهادت امام حسن مجتبی قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح های بیلبورد دهه آخر صفر که با عنوان بنر دهه آخر صفر یا بنر پل هوایی دهه آخر صفر نیز شناخته می شوند، با هدف نصب در بیلبورد شهری و بیلبورد پل های عابر پیاده به منظور تسلیت شهادت امام حسن و اطلاع رسانی مراسم های عزاداری و روضه شهادت امام حسن مجتبی طراحی و چاپ می شوند.