سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 8187624
  • دسته بندی : بنر عید سعید مبعث
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 150-30Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 26 اسفند 1398
  • حجم فایل : 58.9MB
طرح قابل ویرایش بیلبورد عید مبعث و نوروز لایه باز با فرمت psd
افزودن به علاقه مندی ها

طرح mabas-nowrooz-8187624 کد فایل 8187624

طرح mabas-nowrooz-8187624

طرح mabas-nowrooz-8187624 با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح خام بیلبورد عید مبعث از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح لایه باز عید مبعث شامل تایپوگرافی محمد رسول الله، عکس هفت سین و شمسه می باشد که المان های استفاده شده در طرح بیلبورد عید مبعث قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح بیلبورد مبعث رسول اکرم را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح بیلبورد عید مبعث و کاربرد آن

طرح آماده بیلبورد عید مبعث اغلب در سایز 15 در 3 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 15 در 3 متر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 30 در 6 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، طرح لایه باز بیلبورد عید مبعث قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح بیلبورد خام عید مبعث که با عنوان بنر پل عید مبعث یا بنر پل هوایی بعثت پیامبر اکرم نیز شناخته می شوند، با هدف نصب در بیلبورد شهری و بیلبورد پل های عابر پیاده به منظور مناسبت عید مبعث مانند تبریک عید مبعث و بیلبوردهای تبلیغاتی عید مبعث و اطلاع رسانی جشن مبعث  طراحی و چاپ می شوند.