مهدی رمضانی چاهک
طراح: مهدی رمضانی چاهک همه 3057 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 8195607
  • دسته بندی : بنر و تابلو آرایشگاه مردانه
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 02 شهریور 1402
  • حجم فایل : 49.8MB
طرح پوستر آرایشگاه مردانه شامل عکس مدل مرد جهت چاپ بنر و پوستر مغازه پیراش مردانه
افزودن به علاقه مندی ها

طرح پوستر آرایشگاه مردانه کد فایل 8195607

طرح پوستر آرایشگاه مردانه

طرح پوستر آرایشگاه مردانه با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز بنر آرایشگاه مردانه از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح پوستر مشاغل مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، سایز و نوع فونت مناسب طراحی پوستر مشاغل و ... رعایت گردیده است. طرح بنر آرایشگاه مردانه شامل عکس مدل مرد می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح پوستر آرایشگاه آقایان قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان طرح بنر تبلیغاتی آرایشگاه مردانه را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح پوستر آرایش و پیرایش مردانه را به طرح پوستر شغل موردنظر خود تبدیل نمایید.

ابعاد قابل‌چاپ پوستر آرایشگاه مردانه و کاربرد آن

ابعاد بنر آرایشگاه آقایان در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح آرایشگاه مردانه، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند کاغذ، بنر، فلکس و مش را دارا می‌باشد. برای مثال بنر خام آرایشگاه مردانه در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح بنر مشاغل علاوه بر استفاده به عنوان پوستر دیواری مغازه ها و اماکن تجاری، به منظور زیباسازی دکور و فضای داخلی کسب و کارها و مغازه ها قابل استفاده و نصب می باشد.