سید هادی پوررضوی
طراح: سید هادی پوررضوی همه 7568 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 8270465
  • دسته بندی : بنر اربعین حسینی
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 01 شهریور 1402
  • حجم فایل : 25.6MB

برچسب ها:

اربعین
بنر آماده توصیه های ایمنی پیاده روی اربعین جهت چاپ بنر نکات ایمنی و سلامتی سفر اربعین
افزودن به علاقه مندی ها

بنر آماده توصیه های ایمنی پیاده روی اربعین جهت چاپ پوستر نکات ایمنی سفر اربعین کد فایل 8270465

بنر آماده توصیه های ایمنی پیاده روی اربعین جهت چاپ پوستر نکات ایمنی سفر اربعین

بنر آماده توصیه های ایمنی پیاده روی اربعین با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز کمک به موکب اربعین از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. بنر اربعین لایه باز شامل عکس کاروان پیاده روی اربعین می باشد که المان های استفاده شده در بنر لایه باز نکات ایمنی و سلامتی پیاده روی اربعین قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح نکات ایمنی و سلامتی پیاده روی اربعین را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر نکات ایمنی و سلامتی پیاده روی اربعین و کاربرد آن

ابعاد طرح نکات ایمنی و سلامتی پیاده روی اربعین در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح بنر اینفوگرافی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش،بنر راهنمای سفر اربعین را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح لایه باز راهنمای سفر اربعین در ابعاد 50 در 30 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 60 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 10 در 6 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح پوستر نکات ایمنی و سلامتی پیاده روی اربعین به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.