خادم گراف
خوشنویسی: خادم گراف همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 8304725
  • دسته بندی : بنر انتخابات ریاست جمهوری
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 90-200Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 92.2MB

برچسب ها:

انتخابات
طرح بنر ایستاده تبلیغاتی انتخابات قاضی زاده هاشمی جهت چاپ بنر و استند نامزد انتخاباتی سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی
افزودن به علاقه مندی ها

طرح بنر ایستاده تبلیغاتی انتخابات قاضی زاده هاشمی با وکتور پرچم ایران کد فایل 8304725

طرح بنر ایستاده تبلیغاتی انتخابات قاضی زاده هاشمی با وکتور پرچم ایران

طرح بنر ایستاده تبلیغاتی انتخابات قاضی زاده هاشمی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز استند انتخاباتی امیر حسین قاضی زاده هاشمی از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر ایستاده قاضی زاده هاشمی شامل خوشنویسی سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی، عکس قاضی زاده هاشمی و متن معرفی نامزد انتخابات ریاست جمهوری می‌باشد. المان های استفاده شده در طرح استند کاندید انتخابات قاضی زاده هاشمی قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خودتان استند تبلیغاتی امیر حسین قاضی زاده هاشمی را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح بنر و استند انتخابات قاضی زاده هاشمی و کاربرد آن

ابعاد طرح استند خام انتخابات قاضی زاده هاشمی در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح انتخابات ریاست جمهوری، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز بنر ستاد مردمی قاضی زاده هاشمی را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال استند امیر حسین قاضی زاده هاشمی علاوه بر چاپ به صورت استند لایه باز تبلیغ کاندیدای انتخابات، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید.طرح استند تبلیغاتی قاضی زاده هاشمی به عنوان استند تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، بنر تبلیغ کاندید انتخابات، عکس کاندید انتخابات، پوستر تبلیغاتی با عکس نامزدهای انتخاباتی در حوزه های انتخاباتی، اماکن اداری، عمومی و سطح شهر نصب می‌گردد.