محمدرضا ارجمند
طراح: محمدرضا ارجمند همه 3346 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 8501234
  • دسته بندی : بنر انتخابات ریاست جمهوری
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 51.7MB

برچسب ها:

انتخابات
طرح لایه باز پوستر انتخاباتی دکتر سعید جلیلی جهت چاپ بنر تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری
افزودن به علاقه مندی ها

طرح لایه باز پوستر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری دکتر سعید جلیلی با قابلیت ویرایش المان ها کد فایل 8501234

طرح لایه باز پوستر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری دکتر سعید جلیلی با قابلیت ویرایش المان ها

طرح لایه باز پوستر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری دکتر سعید جلیلی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز پوستر انتخاباتی سعید جلیلی از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پوستر دکتر سعید جلیلی شامل عکس دکتر سعید جلیلی و متن معرفی نامزد انتخابات ریاست جمهوری می‌باشد. المان های استفاده شده در طرح پوستر کاندید انتخابات دکتر سعید جلیلی قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خودتان پوستر تبلیغاتی سعید جلیلی را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح بنر و پوستر انتخابات دکتر سعید جلیلی و کاربرد آن

ابعاد طرح پوستر خام انتخابات سعید جلیلی در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح انتخابات ریاست جمهوری، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز بنر ستاد مردمی جلیلی را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال پوستر سعید جلیلی علاوه بر چاپ به صورت پوستر لایه باز تبلیغ کاندیدای انتخابات، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید.طرح پوستر تبلیغاتی دکتر سعید جلیلی به عنوان استند تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، بنر تبلیغ کاندید انتخابات، عکس کاندید انتخابات، پوستر تبلیغاتی با عکس نامزدهای انتخاباتی در حوزه های انتخاباتی، اماکن اداری، عمومی و سطح شهر نصب می‌گردد.