مهدی رمضانی چاهک
طراح: مهدی رمضانی چاهک همه 3081 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 8526739
  • دسته بندی : بنر و تابلو تعویض روغن
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 50-30Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 04 شهریور 1402
  • حجم فایل : 51.7MB

برچسب ها:

تعویض روغنی
طرح psd بنر تعویض روغن شامل عکس اتومبیل و روغن اتومبیل جهت چاپ بنر اتوسرویس و تعویض روغن
افزودن به علاقه مندی ها

طرح psd بنر تعویض روغن کد فایل 8526739

طرح psd بنر تعویض روغن

طرح psd بنر تعویض روغن با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح بنر داخل مغازه تعویض روغنی از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده شده، همچنین نکات مهم در طرح بنر مشاغل مانند رنگ بندی، رعایت حاشیه، فاصله ها، سایز و نوع فونت مناسب طراحی تابلو مشاغل و ... رعایت گردیده است. طرح بنر تعویض روغنی شامل عکس روغن ماشین و اتومبیل می باشد که المان های استفاده شده در طرح تابلو تعویض روغن اتومبیل قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح بنر تبلیغاتی تعویض روغنی را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن ها می توانید بنر لایه باز تعویض روغنی را به طرح تابلوی شغل مورد نظر خود تبدیل نمایید.

ابعاد قابل چاپ تابلو تعویض روغنی و کاربرد آن

ابعاد بنر تو مغازه ای تعویض روغن ماشین در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح تعویض روغنی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال های مختلف مانند کاغذ، بنر، فلکس و مش را دارا می باشد. برای مثال بنر خام تعویض روغنی در ابعاد 50 در 30 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 10 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگ‌تر نیز درصورتی‌که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی‌آید. طرح بنر مشاغل علاوه بر استفاده به‌عنوان تابلو در سر درب مغازه‌ها و اماکن تجاری، به‌منظور زیباسازی دکور و فضای داخلی کسب‌وکارها و مغازه‌ها قابل‌استفاده و نصب می‌باشد.