آخرین بازدیدها:
پکیج فونت

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 8596341
  • دسته بندی : بنر روز مبارزه با تروریسم
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 300-100Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 30 مرداد 1402
  • حجم فایل : 31.3MB
طرح پلاکارد روز مبارزه با تروریسم شامل وکتور تروریست جهت چاپ پلاکارد و بنر روز مبارزه با تروریسم
افزودن به علاقه مندی ها

طرح پلاکارد روز مبارزه با تروریسم دارای پیام رهبری کد فایل 8596341

طرح پلاکارد روز مبارزه با تروریسم دارای پیام رهبری

طرح پلاکارد روز مبارزه با تروریسم با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز بنر روز مبارزه با تروریسم از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح لایه باز پلاکارد روز مبارزه با تروریسم شامل وکتور تروریست و پیام رهبر می باشد که المان های استفاده شده در طرح روز مبارزه با تروریسم قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان بنر پلاکارد روز مبارزه با تروریسم را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ پلاکارد روز مبارزه با تروریسم و کاربرد آن

دانلود بنر لایه باز روز مبارزه با تروریسم اغلب در سایز 1*3 و 1*2 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه مانند 1*5 ، 1*4، بیلبورد شهری، بیلبورد پل عابر پیاده و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. برای مثال طرح لایه باز مبارزه با تروریست در ابعاد 300 در 100 سانتیمتر رزولوشن 72 dpi ، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 2 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، طرح بنر روز دارو ساز قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. بنر پلاکارد بزرگداشت شهید رجایی و باهنر و روز مبارزه با تروریست بیشتر در ورودی اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.