تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان

برچسب ها:

جوشکاری
دانلود کارت ویزیت جوشکاری شامل عکس جوشکاری جهت چاپ کارت ویزیت آهنگری و خدمات جوشکاری
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود کارت ویزیت جوشکاری کد فایل 8642709

دانلود کارت ویزیت جوشکاری

دانلود کارت ویزیت جوشکاری با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز و پشت و رو (دو رو) توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. طرح کارت ویزیت جوشکاری از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح کارت ویزیت مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، فضای کافی برای درج متن، سایز و نوع فونت مناسب طراحی کارت ویزیت و ... رعایت گردیده است. نمونه کارت ویزیت جوشکاری شامل عکس دستگاه جوش و جوشکاری می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح کارت ویزیت جوشکاری و برشکاری قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان کارت ویزیت لایه باز جوشکاری و آهنگری را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح کارت ویزیت جوشکاری را به طرح کارت ویزیت کسب و کار مد نظر خود شخصی سازی نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز کارت ویزیت جوشکاری و کاربرد آن

ابعاد طرح لایه باز کارت ویزیت جوشکاری و برش کاری در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح جوشکاری درب و پنجره، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه مانند کارت ویزیت مربع، دایره، برش خاص، قالب اختصاصی و ... را دارا می‌باشد. کارت ویزیت خام جوشکاری قابلیت چاپ افست و چاپ دیجیتال روی انواع جنس کارت ویزیت مانند گلاسه، لمینت، کتان، کرافت، سلفون و پی‌وی‌سی و ... را دارد. همچنین می‌توان از طرح های کارت ویزیت جهت چاپ اتیکت، لیبل، کارت آویز و ... نیز استفاده کرد.