سید هادی پوررضوی
طراح: سید هادی پوررضوی همه 7451 اثر طراح را اینجا ببینید
سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند
خادم گراف
خوشنویسی: خادم گراف همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 8721059
  • دسته بندی : بنر عید سعید غدیر
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 73.5MB
بنر خام عید غدیر و شهید رئیسی شامل تایپوگرافی از غدیر تو به معراج رسیدیم یا علی جهت چاپ پوستر عید غدیر خم
افزودن به علاقه مندی ها

بنر خام عید غدیر و شهید رئیسی با تایپوگرافی از غدیر تو به معراج رسیدیم یا علی کد فایل 8721059

بنر خام عید غدیر و شهید رئیسی با تایپوگرافی از غدیر تو به معراج رسیدیم یا علی

بنر خام عید غدیر و شهید رئیسی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز پوستر عید غدیر از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. بنر لایه باز عید غدیر شامل تایپوگرافی از غدیر تو به معراج رسیدیم یا علی و عکس شهید رئیسی با پرچم یا امیر المومنین می باشد که المان های استفاده شده در بنر لایه باز تبریک عید غدیر قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح لایه باز پوستر ولایت امام علی را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز بنر عید سعید غدیر خم و چهلم شهید رئیسی و کاربرد آن

ابعاد بنر خام عید غدیر و چهلم شهید رئیسی در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح عید غدیر ، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح بنر عید غدیر را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال بنر خام ولایت امام علی در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. پوستر خام عید سعید غدیر به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی جهت تبریک عید غدیر نصب می گردد.