تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

  • کد فایل : 8726590
  • دسته بندی : بنر و تابلو مشاور املاک
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 70-300Cm
  • رزولوشن : 100dpi
  • تاریخ انتشار : 12 خرداد 1403
  • حجم فایل : 2.8MB
رایگان
طرح رایگان پرچم ساحلی بادبانی املاک جهت چاپ پرچم بادبانی مشاور املاک
افزودن به علاقه مندی ها

طرح رایگان پرچم ساحلی بادبانی املاک با رنگ بندی آبی کد فایل 8726590

طرح رایگان پرچم ساحلی بادبانی املاک با رنگ بندی آبی

طرح رایگان پرچم ساحلی بادبانی املاک با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح پرچم ساحلی مشاور املاک رایگان از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پرچم ساحلی هلالی املاک شامل متن قابل ویرایش می باشد که المان های استفاده شده در طرح استند پرچمی ایستاده املاک قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح لایه باز پرچم ساحلی املاک را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح رایگان پرچم ساحلی املاک و کاربرد آن

طرح پرچم رایگان ساحلی هلالی املاک اغلب در سایز 0.7 در 3 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح استند پرچمی قوس دار املاک، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 0.7 در 3، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 1 در 4.5 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، فایل لایه باز استند پرچم ساحلی بادبانی قابل چاپ بوده و افت کیفیت به چشم نمی‌آید. پرچم‌های بادبانی یا بنر مشاغل ساحلی یک ابزار بسیار موثر در تبلیغات و بازاریابی هستند. از پرچم‌های بادبانی می‌توان در محل کسب و کار، رویدادها، نمایشگاه‌ها و.... برای جلب توجه و جذب بازدیدکنندگان و مشتریان محلی استفاده کرد.