خادم گراف
خوشنویسی: خادم گراف همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 8729065
  • دسته بندی : بنر انتخابات ریاست جمهوری
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 90-200Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 37.8MB

برچسب ها:

انتخابات
بنر ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف جهت چاپ بنر تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری
افزودن به علاقه مندی ها

طرح استند ستاد مردمی محمد باقر قالیباف به صورت لایه باز کد فایل 8729065

طرح استند ستاد مردمی محمد باقر قالیباف به صورت لایه باز

بنر ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز استند انتخاباتی محمد باقر قالیباف از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر قالیباف شامل خوشنویسی محمد باقر قالی باف، عکس دکتر محمد باقر قالیباف و متن معرفی نامزد انتخابات ریاست جمهوری می‌باشد. المان های استفاده شده در طرح استند کاندید انتخابات دکتر محمد باقر قالیباف قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خودتان استند تبلیغاتی محمد باقر قالیباف را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح بنر و استند انتخابات ریاست جمهوری محمد باقر قالیباف و کاربرد آن

ابعاد طرح استند انتخابات محمد باقر قالیباف در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح انتخابات ریاست جمهوری، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز بنر ستاد مردمی محمد باقر قالیباف را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال استند محمد باقر قالیباف علاوه بر چاپ به صورت استند انتخابات ریاست جمهوری، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید.طرح بنر ایستاده تبلیغاتی دکتر محمد باقر قالیباف به عنوان استند تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، بنر تبلیغ کاندید انتخابات، عکس کاندید انتخابات، استند تبلیغاتی با عکس نامزدهای انتخاباتی در حوزه های انتخاباتی، اماکن اداری، عمومی و سطح شهر نصب می‌گردد.