پادشاه هنر | KingArt
طراح: پادشاه هنر | KingArt همه 26916 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای پادشاه هنر | KingArt محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

رایگان
موکاپ و پیش نمایش رول آپ تبلیغاتی به صورت لایه باز با فرمت psd جهت پیش نمایش طرح پایه استند و پاپ آپ استند
افزودن به علاقه مندی ها

موکاپ و پیش نمایش رول آپ تبلیغاتی کد فایل 8729504

موکاپ و پیش نمایش رول آپ تبلیغاتی

موکاپ و پیش نمایش رول آپ تبلیغاتی به صورت فایل لایه باز رایگان جهت دانلود بر روی سایت طرح دات آی آر قرار گرفته است. موکاپ رول آپ استند یک قالب آماده و کاملا لایه‌باز است که توسط آن می‌توانید در نرم‌افزار فتوشاپ پیش‌نمایش‌هایی زیبا و جذاب از طرح پایه رول آپ نمایشگاهی و تبلیغاتی خود را بر روی این قالب آماده ایجاد کنید. اگر طراح گرافیکی یا سفارش دهنده طرح بنر استندی بخواهد نتیجه طراحی را به صورت یک طرح چاپ شده و نصب شده بر روی پایه استند یا رول آپ مشاهده کند، بهترین راه، استفاده از موکاپ رول آپ تبلیغاتی برای پیش نمایش نتیجه نهایی به مشتری است. موکاپ رایگان بنر ایستاده در قالب یک فایل psd بر روی سایت بارگذاری شده است که خیلی ساده و راحت قادر به استفاده و یا ویرایش آن در محیط فتوشاپ خواهید بود.