تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 8946372
  • دسته بندی : بنر روز بهورز
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 30-40Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 30 مرداد 1402
  • حجم فایل : 68.7MB

برچسب ها:

روز بهورز
طرح پوستر روز بهورز شامل وکتور گل جهت چاپ پوستر و بنر روز بهورز
افزودن به علاقه مندی ها

طرح پوستر روز بهورز با قابلیت ویرایش المان ها کد فایل 8946372

طرح پوستر روز بهورز با قابلیت ویرایش المان ها

طرح پوستر روز بهورز با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در بنر لایه باز روز بهورز از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح پوستر گرامیداشت روز بهورز شامل خوشنویسی مرهم برتر از دارو و  وکتور کاغذ، سرنگ و گل می باشد که المان های استفاده شده در طرح لایه باز بنر روز بهورز قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح روز بهورزی را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر لایه باز روز بهورز و کاربرد آن

ابعاد طرح بنر گرامیداشت روز بهورز در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح آماده بنر روز بهورز را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال طرح روز بهورزی لایه باز در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح پوستر خام روز بهورز به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.