مهدی رمضانی چاهک
طراح: مهدی رمضانی چاهک همه 3057 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 9054217
  • دسته بندی : بنر و تابلو باربری
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 300-120Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 05 شهریور 1402
  • حجم فایل : 83.0MB

برچسب ها:

باربری
دانلود طرح بنر وانت بار لایه باز شامل عکس وانت جهت چاپ بنر و تابلو موسسه حمل و نقل
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود طرح بنر وانت بار لایه باز کد فایل 9054217

دانلود طرح بنر وانت بار لایه باز

دانلود طرح بنر وانت بار لایه باز با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ به‌صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز بنر وانت بار از تصاویر و المان‌های باکیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده‌شده، همچنین نکات مهم در طرح لایه باز بنر مشاغل مانند رنگ‌بندی، رعایت حاشیه، فاصله‌ها، سایز و نوع فونت مناسب طراحی تابلو مشاغل و ... رعایت گردیده است. طرح بنر حمل بار شامل عکس نیسان وانت می‌باشد که المان‌های استفاده‌شده در طرح تابلو وانت بار تلفنی قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب باسلیقه خودتان طرح بنر تبلیغاتی خدمات باربری را ویرایش نمایید، همچنین با تغییر تصاویر و متن‌ها می‌توانید طرح تابلو وانت بار را به طرح تابلوی شغل موردنظر خود تبدیل نمایید.

ابعاد قابل‌چاپ تابلو لایه باز وانت بار و کاربرد آن

ابعاد بنر وانت تلفنی در جدول ویژگی‌های فایل درج‌شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح وانت بار، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، همچنین چاپ روی متریال‌های مختلف مانند کاغذ، بنر، فلکس و مش را دارا می‌باشد. برای مثال بنر خام حمل بار در ابعاد 50 در 30 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 10 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگ‌تر نیز درصورتی‌که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی‌آید. طرح بنر مشاغل علاوه بر استفاده به‌عنوان تابلو در سر درب مغازه‌ها و اماکن تجاری، به‌منظور زیباسازی دکور و فضای داخلی کسب‌وکارها و مغازه‌ها قابل‌استفاده و نصب می‌باشد.