خادم گراف
خوشنویسی: خادم گراف همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 9208763
  • دسته بندی : بنر ولادت امام موسی کاظم (ع)
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 50-30Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 55.5MB
دانلود بنر پشت منبری جشن ولادت امام کاظم شامل تایپوگرافی امام موسی کاظم جهت چاپ جایگاه جشن ولادت امام کاظم
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود بنر پشت منبری جشن ولادت امام کاظم با عکس گنبد و گلدسته حرم امام موسی کاظم و امام جواد کد فایل 9208763

دانلود بنر پشت منبری جشن ولادت امام کاظم با عکس گنبد و گلدسته حرم امام موسی کاظم و امام جواد

دانلود بنر پشت منبری جشن ولادت امام کاظم با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز پشت منبر ولادت امام کاظم از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر پشت منبری میلاد امام کاظم شامل تایپوگرافی امام موسی کاظم و عکس گنبد و گلدسته حرم امام موسی کاظم و امام جواد می باشد که المان های استفاده شده در طرح بنر پشت مداح ولادت امام کاظم قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح دکور ولادت امام موسی کاظم لایه باز را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بنر پشت منبری و جایگاه ولادت امام کاظم و کاربرد آن

طرح بنر پشت سن ولادت امام کاظم اغلب در سایز 3 در 5 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح بنر پشت منبر میلاد امام کاظم، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 3 در 5 ، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 10 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، بنر پشت منبری ولادت امام موسی کاظم قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. بنر پشت سن و طرح جایگاه میلاد امام کاظم به عنوان یکی از انواع بنر ولادت امام موسی کاظم، علاوه بر نصب در استندها و بیلبورد های شهری، بیشتر به منظور طراحی دکور سِن و جایگاه سخنرانی در همایش ها، سمینارها و مراسمات ملّی و همچنین در مراسمات مذهبی به منظور تزئین دکور و پشت منبری سخنران استفاده می شود. مخمل های مذهبی و چاپ مخمل این طرحها به منظور تزیین دکور مخمل در مراسمات مذهبی و هیئت ها کاربرد زیادی دارد.