مهرداد محمودی
طراح: مهرداد محمودی همه 5688 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 9437215
  • دسته بندی : کاتالوگ دستگاه تصفیه آب
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : A3
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 26.4MB
طرح کاتالوگ لایه باز دستگاه تصفیه آب جهت چاپ کاتالوگ فروشگاه دستگاه تصفیه آب
افزودن به علاقه مندی ها

طرح کاتالوگ لایه باز دستگاه تصفیه آب با وکتور لیوان آب کد فایل 9437215

طرح کاتالوگ لایه باز دستگاه تصفیه آب با وکتور لیوان آب

طرح کاتالوگ لایه باز دستگاه تصفیه آب با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز کاتالوگ دستگاه تصفیه آب که غالباً در قالب دو لت (تک برگ با 1 خط تا) طراحی میشود از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح کاتالوگ فروشگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی شامل عکس دستگاه تصفیه آب و وکتور لیوان آب می باشد که المان های استفاده شده در کاتالوگ لایه باز دستگاه تصفیه آب قابلیت حذف، ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح کاتالوگ فروشگاه دستگاه تصفیه آب را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح کاتالوگ فروشگاه دستگاه تصفیه آب و کاربرد آن

ابعاد فایل لایه باز کاتالوگ دستگاه تصفیه آب در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح کاتالوگ نصب و راه اندازی دستگاه تصفیه آب، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه، افزودن لت های جدید، افزودن خط تاهای بیشتر و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف را دارا می باشد. همچنین کاتالوگ خام دستگاه تصفیه آب قابلیت چاپ افست و دیجیتال بدون افت کیفیت را دارد. کاتالوگ ها شامل مجموعه‌ای از اطلاعات در مورد محصولات یک شرکت، فروشگاه، یا سازمان مشخص هستند و به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای جذب مشتریان و ارتقای فروش محصولات استفاده می‌شوند. در کاتالوگ‌ها، عموماً تصاویر و اطلاعات مربوط به محصولات به همراه قیمت‌ها، مشخصات فنی و ویژگی‌های مختلف آن‌ها ذکر می‌شوند. همچنین درصورتی که تمایل به چاپ کاتالوگ ندارید می توانید فایل نهایی کاتالوگ را از طریق شبکه های اجتماعی و وب سایت، به کاربران و بازار هدف خود ارائه نمایید.