خادم گراف
خوشنویسی: خادم گراف همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 9514627
  • دسته بندی : بنر انتخابات ریاست جمهوری
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 90-200Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403
  • حجم فایل : 39.7MB

برچسب ها:

انتخابات
دانلود طرح استند ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان جهت چاپ بنر تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری
افزودن به علاقه مندی ها

دانلود طرح استند ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان با قابلیت ویرایش المان ها کد فایل 9514627

دانلود طرح استند ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان با قابلیت ویرایش المان ها

دانلود طرح استند ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز استند انتخاباتی مسعود پزشکیان از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر ایستاده دکتر مسعود پزشکیان شامل خوشنویسی مسعود پزشکیان، عکس دکتر پزشکیان و متن معرفی نامزد انتخابات ریاست جمهوری می‌باشد. المان های استفاده شده در طرح استند کاندید انتخابات دکتر مسعود پزشکیان قابلیت ویرایش، جابه‌جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می‌توانید متناسب با سلیقه خودتان استند تبلیغاتی مسعود پزشکیان را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح بنر و استند انتخابات دکتر مسعود پزشکیان و کاربرد آن

ابعاد طرح استند خام انتخابات مسعود پزشکیان در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح انتخابات ریاست جمهوری، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز بنر ستاد مردمی مسعود پزشکیان را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال استند مسعود پزشکیان علاوه بر چاپ به صورت استند لایه باز تبلیغ کاندیدای انتخابات، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید.طرح استند تبلیغاتی دکتر مسعود پزشکیان به عنوان استند تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، بنر تبلیغ کاندید انتخابات، عکس کاندید انتخابات، پوستر تبلیغاتی با عکس نامزدهای انتخاباتی در حوزه های انتخاباتی، اماکن اداری، عمومی و سطح شهر نصب می‌گردد.