سعید رهنما
خوشنویسی: سعید رهنما همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
بنر اطلاع رسانی مراسم دهه آخر صفر شامل تایپوگرافی محمد مصطفی حسن مجتبی رضا المرتضی
افزودن به علاقه مندی ها

بنر اطلاع رسانی مراسم دهه آخر صفر با خوشنویسی محمد مصطفی حسن مجتبی رضا المرتضی کد فایل 9652137

بنر اطلاع رسانی مراسم دهه آخر صفر با خوشنویسی محمد مصطفی حسن مجتبی رضا المرتضی

بنر اطلاع رسانی مراسم دهه آخر صفر با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در طرح لایه باز بنر دهه آخر صفر از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر اطلاعیه دهه آخر صفر شامل خوشنویسی محمد مصطفی، حسن مجتبی، رضا المرتضی و دارای زمان و مکان مراسم روضه و عزاداری می باشد که المان های استفاده شده در بنر اطلاعیه دهه آخر صفر لایه باز قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح بنر شهادت امام حسن مجتبی و پیامبر را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ طرح لایه باز اطلاع رسانی دهه آخر صفر و کاربرد آن

ابعاد بنر خام اطلاعیه دهه آخر صفر در جدول ویژگی های فایل درج شده و با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح بنر اطلاع رسانی رحلت پیامبر و شهادت امام حسن مجتبی، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (کاغذ، بنر و ...) را دارا می باشد. همچنین می توان با ویرایش، طرح لایه باز بنر اطلاعیه رحلت پیامبر و امام حسن را به سایز قالب شبکه های اجتماعی تبدیل نمود. برای مثال بنر رحلت حضرت محمد و شهادت امام حسن و امام رضا در ابعاد 30 در 40 سانتیمتر رزولوشن 300 dpi علاوه بر چاپ افست پوستر 100 در 70 سانتیمتر به صورت پوستر اطلاع رسانی عزاداری دهه آخر صفر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 8 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، افت کیفیت به چشم نمی آید. بنر اطلاعیه شهادت پیامبر و امام حسن و امام رضا به عنوان استند شهری، بنر شهرداری، پوستر شهری، بنر تبلیغات شهری در اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی جهت مراسم عزاداری و روضه دهه آخر صفر نصب می گردد.