سید هادی پوررضوی
طراح: سید هادی پوررضوی همه 7568 اثر طراح را اینجا ببینید

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 9740285
  • دسته بندی : بنر روز داروساز
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 150-30Cm
  • رزولوشن : 300dpi
  • تاریخ انتشار : 29 مرداد 1402
  • حجم فایل : 72.4MB
طرح بیلبورد روز پزشک و داروساز شامل عکس پزشک جهت چاپ بنر و بیلبورد روز ملی داروساز و پزشک
افزودن به علاقه مندی ها

طرح بیلبورد روز پزشک و داروساز جهت چاپ بنر داروسازی و روز ملی پزشک کد فایل 9740285

طرح بیلبورد روز پزشک و داروساز جهت چاپ بنر داروسازی و روز ملی پزشک

طرح بیلبورد روز پزشک و داروساز با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در بنر خام روز پزشک و داروساز از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. بنر بیلبورد روز داروساز شامل خوشنویسی عکس پزشک و رنگ بندی آبی می باشد که المان های استفاده شده در بنر لایه باز روز پزشک قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح بنر روز پزشک و بزرگداشت ابوعلی سینا را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ بیلبورد روز پزشک و داروساز و کاربرد آن

طرح بیلبورد روز داروساز و گرامیداشت زکریای رازی اغلب در سایز 15 در 3 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. بنر 15 در 3 متر، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 30 در 6 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتیکه فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، طرح بیلبورد روز ملی داروسازی و پزشک قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. طرح های بیلبورد روز پزشک که با عنوان بنر پل روز پزشک یا بنر پل هوایی روز پزشک طراحی و چاپ می شوند.