سید هادی پوررضوی
طراح: سید هادی پوررضوی همه 7587 اثر طراح را اینجا ببینید
ابوالفضل حشمتی
تایپوگرافی: ابوالفضل حشمتی همه فایل‌های این هنرمند

تمامی حقوق برای Tarh.ir محفوظ است. خریدار محترم شما فقط اجازه چاپ طرح فوق را دارید. هرگونه انتشار، بازنشر، فروش و یا هدیه فایل به دیگران غیرقانونی و غیرشرعی بوده و بصورت قانونی پیگیری می گردد. قوانین سایت

توجه: خدمات آموزش، ویرایش و چاپ از طرف طرح دات آی آر انجام نمی شود و خریدار می بایست به نرم افزارهای مورد نیاز تسلط کافی داشته باشد.

دانلود
خرید اشتراک و دانلود رایگان
  • کد فایل : 9820536
  • دسته بندی : بنر خیر مقدم کربلا
  • فرمت فایل : psd
  • مد : CMYK
  • ابعاد فایل : 200-100Cm
  • رزولوشن : 72dpi
  • تاریخ انتشار : 06 شهریور 1402
  • حجم فایل : 41.5MB
پلاکارد لایه باز خیر مقدم کربلایی شامل تایپوگرافی مقدمتان گلباران جهت چاپ بنر و پلاکارد خوش آمدگویی کربلا
افزودن به علاقه مندی ها

پلاکارد لایه باز خیر مقدم کربلایی با تایپوگرافی مقدمتان گلباران کد فایل 9820536

پلاکارد لایه باز خیر مقدم کربلایی با تایپوگرافی مقدمتان گلباران

پلاکارد لایه باز خیر مقدم کربلایی با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ به صورت لایه باز توسط تیم طراحان طرح دات آی آر طراحی شده است. در بنر کربلایی از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استاندارد چاپ استفاده گردیده است. طرح بنر خیر مقدم لایه باز کربلا شامل عکس گنبد و گلدسته و تایپوگرافی مقدمتان گلباران می باشد که المان های استفاده شده در بنر لایه باز خوش آمد گویی قابلیت ویرایش، جابه جایی و تغییر سایز را دارا بوده و شما می توانید متناسب با سلیقه خودتان طرح خیرمقدم را ویرایش نمایید.

ابعاد قابل چاپ پلاکارد خیر مقدم زائرین کربلا و کاربرد آن

طرح پلاکارد خیرمقدم کربلا اغلب در سایز 1*3 و 1*2 متر طراحی می شود ولی با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای طرح، قابلیت ویرایش و تبدیل به سایز دلخواه مانند 1*5 ، 1*4، بیلبورد شهری، بیلبورد پل عابر پیاده و همچنین چاپ در ابعاد و متریال های مختلف (فلکس، پارچه و ...) را دارا می باشد. برای مثال طرح لایه باز پلاکارد خیر مقدم زائرین کربلا در ابعاد 300 در 100 سانتیمتر رزولوشن 72 dpi ، قابلیت چاپ بنر و لارج فرمت تا ابعاد 6 در 2 متر را بدون افت کیفیت دارد، همچنین برای ابعاد بزرگتر نیز در صورتی که فاصله بیننده تا بنر بیشتر از 8 متر باشد، طرح پلاکارد خوش آمد گویی به زائرین کربلا قابل چاپ و نصب بوده و افت کیفیت به چشم نمی آید. بنر پلاکارد خوش آمدگویی بیشتر در ورودی اماکن اداری، تاریخی، عمومی، سطح شهر و مراسمات ملی و مذهبی نصب می گردد.